Громадська організація

14 квітня 2016 року робоча зустріч з представниками релігійних, неурядових громадських організацій та комерційних структур

14 квітня 2016 року на базі Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру відбулась нарада за ініціативи  адміністрації обласного тубдиспансеру з представниками релігійних,  неурядових громадських організацій та комерційних структур.

 

IMG_2763Основним питанням зустрічі було надання психологічної допомоги та соціального супроводу хворим з активними формами туберкульозу на стаціонарному та амбулаторному етапах лікування.

Головний лікар Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру Бондаренко Л.А. висловив присутнім своє бачення спільної роботи в напрямку психосоціальної підтримки хворих на мультирезистентний туберкульоз та туберкульоз з розширеною стійкістю до протитуберкульозних препаратів, з метою підвищення прихильності до довготривалого лікування та зниження ризиків відриву.

Представники неурядових громадських організацій мали змогу представити свої пропозиції щодо впровадження даного напрямку роботи.

Ряд учасників наради висловили свою готовність до співпраці в даному напрямку роботи.

IMG_6813 IMG_6828

No Comments Yet

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *